2021 Board Members

CHAIRMAN

Dominic yannuzzi

Term Expiration: 12/31/2026

VICE CHAIRMAN

William Hardwick

Term Expiration: 12/31/2023

TREASURER

Gordon Dussinger

Term Expiration: 12/31/2025

SECRETARY

John Maday

Term Expiration: 12/31/2024

ASST. SECRETARY / TREASURER

Richard Adams

Term Expiration: 12/31/2022

Meet The Team

Executive Director

Christopher Belleman

Mitigation & Outreach
Specialist

Laura Holbrook

Administrative Assistant

Deana Prochaska

Levee Operations Supervisor

Peter Bacumpas

Esquire

Christopher B. Slusser

2021 Board Members

2021 Board Members

Administrative Staff

Administrative Staff